زیبادنت | در کلینیک زیبادنت ترمیم دندان اولویت دارد یا کشیدن دندان؟
در کلینیک زیبادنت ترمیم دندان اولویت دارد یا کشیدن دندان؟

در کلینیک زیبادنت ترمیم دندان اولویت دارد یا کشیدن دندان؟


ترمیم دندان یا کشیدن دندان


برای کلینیک زیبادنت همیشه رسیدگی به دندان ها و حفظ سلامت دندان از اهمیت زیادی برخوردار است. پزشکان توصیه می کنند که تا حد امکان دندان های طبیعی خود را حفظ و درمان کرده و از کشیدن دندان خودداری کنید. در گذشته که راه زیادی برای ترمیم دندان های وجود نداشت، با وجود درد و عفونت دندان ها به سرعت کشیده می شدند، اما این روزها درمان های متعددی برای نگهداری و ترمیم دندان های آسیب دیده وجود دارد. این روش ها روش های بسیار کاربردی و مفید برای حفظ سلامتی و درمان دندان ها می باشند.  
در کلینیک زیبادنت، پزشکان سعی می کنند دندان های آسیب دیده را با درمان های مختلف حفظ کنند. هیچ روش درمانی، جایگزین دندان های طبیعی انسان نخواهد شد و عملکرد دندان های طبیعی را نخواهد داشت. زمانی که دیگر دندان سالمی وجود نداشته و حتی ریشه ی دندان را نمی توان درمان کرد و بهترین گزینه کشیدن دندان است، پس کشیدن دندان باید آخرین مرحله ی درمان در نظر گرفته شود.
در روش های نوین پزشکان به جای کشیدن دندان روش های مختلف درمانی و انواع خدمات زیبایی دندان را امتحان می کنند. پزشک به کمک روش های مختلف دندان را پر کرده، عصب کشی می کند و حتی ریشه دندان را نیز درمان می کند. حفظ دندان اصلی و طبیعی به کشیدن دندان ارجحیت دارد. به دلیل اینکه یک روش امن و ارزان می باشد. کشیدن دندان و جایگزین کردن دندان دیگر با روش ایمپلنت هزینه ی زیادی را برای بیمار به همراه دارد. 
کلینیک زیبادنت به بیماران توصیه می کند که سعی کنید کشیدن دندان گزینه ی نهایی و آخر درمان باشد. 

 

ترمیم دندان در کلینیک زیبادنت

 

دلایل حفظ و ترمیم دندان در کلینیک زیبادنت


در کلینیک زیبادنت، ابتدا بسیاری از افراد فکر می کنند که با کشیدن دندان از درد و عفونت دندان راحت می شوند، اما کشیدن دندان آسیب زدن به بخشی از بدن می باشد که ممکن است این آسیب روی بخش های دیگر نیز تاثیر منفی بگذارد. پس انتخاب درمان دندان و ریشه ی دندان بهتر از کشیدن دندان می باشد.
هیچ دندانی مقاومت دندان طبیعی را ندارد. دندان های طبیعی استحکام و عملکرد بهتری داشته و مراقبت از آنها راحت تر می باشد. 
حفظ دندان باعث جابجایی دندان نمی شود، اما کشیدن دندان و ایجاد جای خالی، باعث جابجایی دندان های اطراف می شود.
با انجام خدمات درمانی و خدمات زیبایی دندان و حفظ دندان ها، ظاهر افراد جوانتر شده و اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا می کند.
در کلینیک زیبادنت، هزینه حفظ دندان از هزینه ی کاشت دندان ارزانتر می باشد. علاوه بر پرهزینه بودن کاشت دندان جدید زمانبر نیز می باشد.

 

در چه شرایطی باید دندان را کشید؟


کلینیک زیبادنت کشیدن دندان را زمانی توصیه می کند که شدت پوسیدگی دندان بسیار زیاد می باشد و نمی توان دندان را درمان کرد.
در صورت مبتلا شدن به بیماری پریودنتال (بیماری لثه). این بیماری عفونت شدید دندان و لثه می باشد که به استخوان فک رسیده و هیچ راه درمانی برای عفونت وجود ندارد.
زمانی که در زیر لثه دندانی باقی مانده باشد. زمانی که دندان زیر لثه باقی بماند و نتواند بیرون بیاید باعث بی نظمی و به هم ریختگی دندان های دیگر می شود. در چنین شرایطی دندان کشیده می شود. 
زمانی که دندانی روی دندان دیگر افتاده باشد.
برای اصلاح طرح لبخند و نظم ایجاد کردن در دندان های نامرتب و اضافه. 
در کلینیک زیبادنت حفظ و نگهداری دندان طبیعی در اولویت قرار دارد و خدمات زیبایی دندان و انواع روش های درمانی برای حفظ دندان های طبیعی و آسیب دیده انجام می شود.

نظرات

در حال حاضر نظری ثبت نگردیده

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید در این قسمت دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .

تماس و مشاوره رایگان : 09101358059

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

راه‌های ارتباطی با ما:        ۰۲۱-۸۸۳۷۴۱۱۳ ☎️       ۰۲۱-۸۸۳۷۹۲۳۴ 📱 ۰۹۱۰۱۳۵۸۰۵۹   

آدرس کلینیک: تهران، شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بلوار دریا، نبش خیابان مطهری جنوبی، پلاک ۱۴۰، طبقه سوم، واحد ۳