مزیت لمینت دندان

مزیت لمینت دندان

لمینت دندان یک روش دندانپزشکی زیبایی و یک راه حل پیشرفته است که از طریق آن می توانید از دندانهای سفید و سالم برخوردار شوید. لمینت ها نازک، باریک، رنگ دندان و سفارشی هستند که به جلوی دندان های شما متصل می شوند و به انواع مشکلات دندان می پردازند. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام تکنیک برای شما مناسب است ، به مجموعه ای متفاوت از معیارها برمی گردد. پس از بررسی دقیق مزیت لمینت دندان و معایب آن ، می توانید تصمیم گیری نمایید.

لمینت مفهوم زیبایی شناسی را به بالاترین سطح می رساند. لمینت در بین روشهایی که معمولاً در سالهای اخیر استفاده می شود ، از موقعیت پیشرو برخوردار هستند. برای اتصال لمینت ها، اندازه دندان کاهش یافته و بافت مینای دندان برداشته می شود. لمینت موقعیت پیشرو خود را در بین روش های محافظه کارانه حفظ می کند.

مزیت لمینت دندان چیست؟

در دو یا سه مراجعه به دندانپزشک می توانید لمینیت را داشته باشید و نتایج مطلوب و مثبتی را شاهد باشید. لمینت های دندان شفاف هستند. این روش درمانی به داشتن ظاهر طبیعی معروف است لمینت های جدید به شما این امکان را می دهد دندان هایی به رنگ ، اندازه و شکل دلخواه داشته باشید. لمینت از مواد مقاوم ساخته شده و در برابر عوامل سایش و شکستگی بسیار مقاوم است. لمینت در مدت زمان بسیار کوتاهی بر روی دندان متصل می شود.

  • لبخند جدیدی طراحی شده است تا ظاهری کاملاً طبیعی در رنگ و فرم دلخواه داشته باشید. بیمار لبخند شادتر و مطمئن تری به دست می آورد.
  • سایش دندان بسیار کمتر از پوشش های استاندارد پرسلن مشاهده می شود در حالی که استفاده از آن نیز راحت تر است.
  • هنگام مکالمه هیچ مشکلی در تلفن نخواهید داشت.
  • لمینت دندان بسیار محکم است در حالیکه کاملا محکم به دندان ها می چسبد.
  • به مرور زمان تغییر رنگ مشاهده نمی شود.
  • دندانهای لمینت در برابر سایش مقاوم هستند و می توان سالها به راحتی از آنها استفاده کرد.
  • از آنجا که لمینت ها بسیار نازک هستند ، بنابراین جلوه طبیعی و زیبایی شناسی مطلوبی به ما می دهند. به لطف انتقال نور آن ، هیچ ظاهر مصنوعی مشاهده نمی شود. تشخیص دندان های لمینت از طبیعی تقریباً غیرممکن است.
  • از آنجا که سطح لمینیت صیقلی و صاف است ، به دلیل موادی مانند سیگار ، چای یا قهوه تغییر رنگ ایجاد نمی شود.

چرا لمینت را انتخاب کنید ؟

لمینت در میان روش هایی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین دارای یکسری معایب هستند ، از موقعیت پیشرو برخوردار هستند. از لمینت می توان برای از بین بردن تغییر رنگ ، اتصال دندان های گسسته ، ترمیم دندان های ساییده شده یا تغییر شکل یافته استفاده کرد. لمینت ها به شما امکان می دهد در مدت زمان کوتاهی نتایج مثبت و مطلوبی داشته باشید و همچنین دندان های کج و ناهموار را صاف کنید. که می تواند برای سال های طولانی مورد استفاده قرار گیرد.

اگر می خواهید عمر لمینت های خود را افزایش دهید ، باید از لمینت ها به خوبی مراقبت کنید. پس از نصب لمینت ، باید از جویدن ناخن و خوردن غذای سفت اجتناب کنید. لمینت ها به شما این امکان را می دهد که در اولین فرصت ظاهری زیبایی داشته باشید.

فیلم تراش دادن دندان برای لمینت

آیا لمینت دندان معایب هم دارد ؟

هزینه درمان با لمینت نسبتاً زیاد است. هر مشکلی که بر ظاهر طبیعی شما تأثیر منفی بگذارد ، در مدت زمان بسیار کوتاهی با لمینت دندان برطرف می شود ، با این وجود لمینت هم معایبی دارد. لمینت فقط برای بیمارانی مناسب است که نگران زیبایی هستند و لایه ای نازک و نیمه شفاف دارند. لمینیت یک راه حل دقیق برای تغییر رنگ و اصلاح تغییر شکل است.

از لمینت می توان برای افراد دارای دندان های با فاصله ، دندان ساییده ، دندان کج ، تغییر رنگ دندان ، لثه های بیش از حد قابل مشاهده و دندان های فرسوده استفاده کرد و همچنین در عناصر ضروری فرایند سفید شدن دندان وجود دارد. بسیار مهم است که دندانپزشک مورد استاندارد استفاده از لمینت را مشخص کند. در صورت بسته شدن نامناسب فک در بیمار ، ممکن است در معرض شکستگی قرار بگیرند.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید