مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران

مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران

خوشبختانه در دنیایی هستیم که با پیشرفت علم و تکنولوژی ابزارهای دیجیتال جای روش های سنتی را پر می کنند. بنابراین کاملا طبیعی است که علوم پزشکی و دندانپزشکی هم به سمت دیجیتالی شدن حرکت کنند و با استفاده از ابزارها و فناوری های دیجیتال زمان و هزینه را بهینه کنند. در مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران با توجه به اینکه کامپیوتر ها جای انسان ها را می گیرند درصد خطا کاهش پیدا کرده بنابراین دقت و سرعت بالاتر می رود. در نتیجه رضایت بخشی بیماران هم افزایش می یابد همان طور که مشخص است دندانپزشکی دیجیتال می تواند بسیار موفق ظاهر شود.

برای آشنایی هر چه بیشتر با دندانپزشکی های تهران می توانید به لیست جامعی از تمامی دندانپزشکان تهران که هر روز توسط تیم زیبادنت در حال به روزرسانی است مراجعه نمایید.

مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران

به کار گیری فناوری های دیجیتال برای درمان های پزشکی را دندانپزشکی دیجیتال می گویند با استفاده از این فناوری می توان از دهان بیمار عکس های سه بعدی تهیه نمود و متناسب با آن ها برای درمان بیماران اقدام نمود. یکی از مزیت های دندانپزشکی دیجیتال و استفاده از امکانات دیجیتال این است که می توان با دقت بسیار بالا و سرعت بیشتر مراحل درمان را طی نمود. لازم است بدانید تمامی دندانپزشکان قادر به استفاده از فناوری های دیجیتال نیستند زیرا استفاده از برخی فناوری ها نیاز به یادگیری دارد و شاید برخی از دندانپزشکان تمایلی به یادگیری نداشته باشند.

اگر بخواهیم به طور خلاصه روش ایمپلنت دیجیتال را برایتان شرح دهیم باید بگوییم با گرفتن اسکن سه بعدی از دهان بیمار اطلاعات زیادی درباره محل دقیق کاشت ایمپلنت و وضعیت حجم استخوان لثه در اختیار دندانپزشک قرار خواهد گرفت که این مرحله اولین گام برای کاشت ایمپلنت دیجیتال می باشد. همان طور که می دانید در روش ایمپلنت معمولی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد شرایط لثه و دندان ها امکان بروز خطا و مشکل وجود داشت بنابراین در ایمپلنت دیجیتال تا حد ممکن این خطاها به صفر رسیده و درد و خونریزی هم کاهش پیدا کرده است.

کلینیک دندانپزشکی زیبادنت که جزو مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران می باشد در سعات آباد واقع شده است و با بهره گیری از فناوری های دیجیتال سعی دارد رضایت بیماران را جلب نماید بنابراین اگر دندان از دست رفته دارید و می خواهید کاشت ایمپلنت را انتخاب کنید بهتر است حتما با کلینیک زیبادنت تماس بگیرید.

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

مزایای ایمپلنت دیجیتال را می دانید ؟

برای کاشت ایمپلنت به روش دیجیتال ابتدا لازم است درباره آن تحقیق نمایید و با آگاهی از مزایا و معایب این روش تصمیم گیری نمایید. همان طور که می دانید ایمپلنت دیجیتال روشی برای جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد و در گذشته و یا شاید امروز هم برای کاشت ایمپلنت از روش معمولی یا سنتی استفاده می شود در روش سنتی به دلیل شکافتن و یا جراحی لثه درد و خونریزی در حین جراحی وجود داشت اما این روزها با روش ایمپلنت دیجیتال به دلیل برش موضع یا فلپ لس درد و خونریزی کاهش یافته است که این موضوع می تواند یکی از مهم ترین مزیت های این روش باشد.

بیشتر بدانید : آیا ایمپلنت باعث سرطان میشود

چرا که بسیاری به دلیل ترس از جراحی از کاشت ایمپلنت فرار می کردند و نداشتن دندان را به کاشت و جایگزینی دندان ترجیح می دادند بنابراین می توانیم به این افراد نوید دهیم که می توانند در تصمیم گیری خود تجدید نظر کنند. همین طور به دلیل آسیب نرسیدن به بافت ها مجارو روند بهبودی سرعت بیشتری دارد و می توانید سریع تر از روش سنتی به بهبودی برسید.

همان طور که می دانید این روش دیگر خطای انسانی را شامل نمی شود و درصد موفقیت کاشت ایمپلنت بسیار بالا می باشد. لازم است بدانید مدت زمان کاشت ایمپلنت هم کاهش یافته و در مدت ۲۰ دقیقه این کار انجام خواهد شد و دلهره و اضطراب جراحی هم از بین خواهد رفت. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک دندانپزشکی زیبادنت بیشتر آشنا شوید.

ایمپلنت دیجیتال چیست ؟

در ایمپلنت دیجیتال از یک اسکنر سه بعدی دیجیتالی برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصبی استفاده می شود. در حین انجام عمل دندانپزشکی ، یک گاید دقیق بر روی دندانهای شما نصب می شود تا اطمینان حاصل شود که آسیبی به عصب یا دندانهای اطراف وارد نمی شود.

ارزان ترین ایمپلنت دندان چیست؟

پروتزهای ایمپلنت و پل های ایمپلنت گران ترند. در حالی که هزینه اولیه ممکن است برخی بیماران را از انجام ایمپلنت دیجیتال منصرف کند ، اما این اغلب مقرون به صرفه ترین گزینه جایگزینی دندان در طولانی مدت است.

کاشت دندان چقدر دردناک است؟

با اعصاب بی حس شده می توانید انتظار داشته باشید که در طی کاشت دندان خود دردی احساس نکنید. ممکن است در بعضی مواقع احساس فشار کنید اما نباید باعث ناراحتی شما شود. برای بیمارانی که با اقدامات دندانپزشکی دچار اضطراب می شوند ، آرام بخش دهانی استفاده می شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید