ایمپلنت دیجیتال از نگاه زیبادنت

شاید بهتر است برای تصمیم گیری صحیح درباره ایمپلنت دیجیتال بیشتر بدانید و اگر این اطلاعات را از زبان یک دندانپزشک بشونید برایتان کارآمدتر باشد به همین منظور کلینیک دندانپزشکی زیبادنت سعی دارد با انتشار مطالب آموزشی و ارائه فیلم های آموزشی در بالا بردن سطح اطلاعات شما نقش مهمی ایفا نماید بنابراین توصیه می کنیم ایمپلنت دیجیتال از نگاه زیبادنت را در فیلم منتشر شده در این مقاله که از زبان دکتر مهناز سرمدی بیان شده است مشاهده نمایید.

ایمپلنت دیجیتال از نگاه زیبادنت

در ویدئو زیر درباره ایمپلنت دیجیتال و مزیت آن نسبت به روش های سنتی و سابق را از زبان دکتر مهناز سرمدی می شنویم. همان طور که قبلا هم اشاره کردیم روند کار در ایمپلنت دیجیتال به صورت دیجیتالی می باشد و اطلاعات از بافت سخت توسط رادیو گرافی سه بعدی یا CBCT و اطلاعات بافت نرم از طریق اورال اسکنرها یا اسکنرهای داخل دهانی گرفته می شود و با استفاده از نرم افزار های مخصوص این اطلاعات با یکدیگر ادغام می شود و نتیجه آن توسط پرینترهای سه بعدی طراحی می شود و به دندانپزشک یک گاید لاین جراحی ، اباتمنت و پروتز موقت داده می شود.

با استفاده از این ابزارها و گاید جراحی دندانپزشک می تواند بدون هیچ گونه مشکلی ایمپلنت را در جای مناسب پانچ کند به دلیل پانچینگ شما شاهد خونریزی زیادی نخواهید بود زیرا نیاز به فلپ گسترده نداریم و با یک برش کوچک می توان ایمپلنت را جایگذاری نمود. خوشبختانه در روش ایمپلنت دیجیتال بعد از جراحی نیازی به بخیه نداریم و از این مزیت می توان در بیماران دیابتی و کسانی که فشارخون بالا دارند استفاده کنیم. تمام این مراحل در کمتر از ۲۰ دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند در همان جلسه پروتز را دریافت کند.

امروزه در کشورهای پیشرفته دندانپزشکی دیجیتال بسیار گسترش پیدا کرده و هدف ما در زیبادنت ترویج دندانپزشکی دیجیتال می باشد و با استفاده از تجهیزات کامل در این مجموعه در کمتر از ۴ روز و فقط در دو جلسه مشکل بی دندانی شما را حل می کند.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید