ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتالی در تهران

آیا در حال حاضر از ظاهر لبخند خود راضی نیستید؟ از دست دادن دندان ها نه تنها می تواند اعتماد به نفس شما را کاهش دهد ، بلکه می تواند سلامت دهان و دندان را تحت تأثیر قرار دهد. ایمپلنت دیجیتال شگفتی دندانپزشکی مدرن است. آنها دندانهای جایگزینی هستند که از طریق استخوان فک پشتیبانی می شوند ، دقیقاً مانند دندانهای طبیعی ، بنابراین به شما امکان می دهد از تمام غذاهای مورد علاقه خود لذت ببرید ، نیازی به مراقبت خاصی ندارد و در صورت مراقبت صحیح ممکن است یک عمر دوام داشته باشد. شاید الان به دنبال مراکز ایمپلنت دیجیتالی در تهران هستید تا بتوانید دندان های از دست رفته را جایگزین نمایید.

برای ایمپلنت کجا برم

ایمپلنت دیجیتالی در تهران

اکنون با روش جدید ایمپلنت دیجیتال ، پزشکان می توانند سریعتر و راحت تر از گذشته کاشت دندان را انجام دهند. ایمپلنت دیجیتال از یک شبیه سازی سه بعدی رایانه ای برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصبی استفاده می کند. با استفاده از این اطلاعات ، یک دندانپزشک معتبر زیبایی قادر به برنامه ریزی جراحی با حداقل برش خواهد بود. از آنجا که عمل جراحی ایمپلنت دیجیتال در ایجاد کوچکترین برش ممکن متمرکز است ، درد به طور قابل توجهی در مقایسه با جراحی ایمپلنت سنتی کاهش می یابد. در حین انجام عمل دندانپزشکی ، یک گاید جراحی دقیق بر روی دندان های شما نصب می شود تا اطمینان حاصل شود که آسیبی به عصب یا دندان های اطراف وارد نمی شود. این گاید همچنین به دندانپزشکان کمک می کند تا برش هایی دقیق ، در عین حال کوچک ، برای کاشت ایمپلنت دندان ایجاد کنند.

بیشتر بدانید : آیا ایمپلنت باعث سرطان میشود

خوشبختانه کلینیک تمام دیجیتال زیبادنت با هدف دیجیتالی شدن تمامی اقدامات دندانپزشکی به خصوص در زمینه ایمپلنت دیجیتال سعی دارد به کسانی که تصمیم به جایگزینی دندان از دست رفته خود با ایمپلنت دارند این فرصت را بدهد تا با مشاوره های رایگان توسط تیم دندانپزشکان مجرب و با تجربه بهترین انتخاب را داشته باشند. کلینیک دندانپزشکی زیبادنت در غرب تهران واقع شده است و با افتخار به شما عزیزان خدمات ارائه می دهد.

کاشت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک ریشه دندان مصنوعی است (که اغلب از تیتانیوم ساخته می شود) برای پشتیبانی از ترمیم های آینده ، مانند تاج ها طراحی شده است. اگر یک یا چند دندان دائمی از دست داده باشید و بخواهید لبخند زیبایی داشته باشید ، ممکن است ایمپلنت را انتخاب کنید بنابراین باید مراکز ارائه دهنده ایمپلنت دیجیتالی در تهران را بشناسید.

با جراحی سنتی کاشت دندان ، لثه باید در تمام طول محل قرار دادن ایمپلنت بریده شود. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از بیماران به جراحی ایمپلنت دیجیتال روی آورده اند. جراحی ایمپلنت دیجیتال به حداقل برش نیاز دارد زیرا از عکس CT سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان و موقعیت عصبی استفاده می کند. از طرف دیگر ، جراحی سنتی کاشت دندان نیاز به ایجاد یک برش بزرگ در امتداد لثه ها تا استخوان دارد.حفره ای که ما برای قرار دادن آن در ایمپلنت دندان شما ایجاد می کنیم ، به اندازه کافی کوچک است که نیازی به بخیه زدن ندارد. این نه تنها دوره بهبودی را کاهش می دهد ، بلکه خطر تورم ، خونریزی و عفونت را نیز کاهش می دهد. معمولاً کل جراحی ایمپلنت دیجیتال در هر ۱ تا ۲ ایمپلنت دندان حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد.

چرا ایمپلنت توصیه میشود

ایمپلنت دندان چگونه کار می کند؟

ایمپلنت دندان مانند دندان های طبیعی کار می کند زیرا مانند دندان های طبیعی ساخته می شوند. ریشه در استخوان فک قرار می گیرد. تیتانیوم به دلیل زیست سازگار بودن استفاده می شود نه تنها سمی نیست ، بلکه در واقع می تواند در استخوان فک نیز گنجانده شود! سپس ریشه با یک تاج سرامیکی پیشرفته قرار می گیرد. این تاج نه تنها از رنگ و درخشش دندان های طبیعی شما تقلید می کند ، بلکه بسیار محکم است و توانایی تحمل نیروی جویدن را دارد.

کاشت دندان کیفیت زندگی بسیاری از بیماران را بهبود بخشیده است. ایمپلنت دیجیتال یک راه حل مدرن و با دوام برای از بین بردن یا آسیب دیدن دندانها ارائه می دهد. ایمپلنت دندان ، جایگزین ریشه دندان طبیعی بیمار می شود دلایل مختلفی در مورد نیاز به جایگزینی دندان وجود دارد ، از جمله:

  • ضربه ناشی از تصادف.
  • ریشه کانال خراب است.
  • پوسیدگی دندان.
  • نقص دندان ناشی از یک بیماری ژنتیکی.
  • عوارض ناشی از بیماری لثه.
  • از دست دادن دندان و عدم انطباق مرتبط با آن.
  • ساییدگی بیش از حد.
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید