ایمپلنت بدون جراحی در تهران

ایمپلنت بدون جراحی در تهران

کاشت دندان یک گزینه درمانی بسیار موفق و طولانی مدت برای افرادی است که با از دست دادن دندان روبرو هستند و یکی از بهترین نوآوری ها در دندانپزشکی مدرن است. با این حال ، ایمپلنت گزینه مناسبی برای همه نیستند. اگر شما هم دندان از دست رفته دارید و در اینترنت ایمپلنت بدون جراحی در تهران را جستجو کرده اید و با کلینیک زیبادنت آشنا شده اید این فرصت را از دست ندهید و با تعیین وقت مشاوره رایگان از خدمات ما بهره مند شوید.

اکنون به لطف فناوری های پیشرفته قرار دادن ایمپلنت های دندانی بدون جراحی و برش یا جراحی های بزرگ فراهم شده است. ایمپلنت دیجیتال بدون جراحی به جراحان اجازه می دهد قبل از لمس دهان بیمار ، با استفاده از ابزارها و رایانه ها عکسبرداری از بافت سخت و نرم صورت گیرد با استفاده و بهره گیری از این روش می توان جراحی را ساده کرد و ایمپلنت های دندانی را با موفقیت قرار داد.

ایمپلنت بدون جراحی در تهران

ایمپلنت دندان در اندازه ها ، ارتفاع و انواع مختلفی وجود دارد. متخصص کاشت دندان بسته به نیازهای خاص شما می تواند در تعیین بهترین گزینه برای شما کمک کند. کاشت دندان دو نوع اصلی دارد:

Endosteal: این ایمپلنت های دندانی در استخوان فک قرار می گیرند. به طور معمول از تیتانیوم ساخته می شوند و به شکل پیچ های کوچک هستند ، آنها معمول ترین نوع کاشت هستند.

Subperiosteal: این ایمپلنت های دندانی زیر لثه قرار می گیرند اما روی استخوان فک یا بالاتر از آن قرار می گیرند. این نوع کاشت ممکن است در بیمارانی مورد استفاده قرار گیرد که از استخوان فک طبیعی سالم و کافی برخوردار نیستند و نمی توانند برای بازسازی مجدد آن ، یک روش تقویت استخوان را انجام دهند یا نمی خواهند.

اگر استخوان فک شما قادر به حمایت از ایمپلنت های دندانی نیست ، می توان از چندین روش برای بازسازی استخوان ، ترمیم خط فک طبیعی و ایجاد پایه ای محکم برای دندان های تحت حمایت ایمپلنت استفاده کرد. این شامل:

افزایش استخوان : شامل ترمیم یا بازسازی استخوان در فک شما است.

بالابر سینوسی : شامل افزودن استخوان زیر سینوس در مواردی است که به دلیل از دست دادن دندان های فوقانی پشت ، استخوان طبیعی خراب شده است.

چه چیزهایی برای ایمپلنت مضر است

چه عواملی بر موفقیت کاشت دندان تأثیر می گذارد؟

عوامل متعددی می توانند در موفقیت کاشت دندان موثر باشند. این شامل:

  1. بیماری لثه

لثه های سالم ملاک عمل جراحی ایمپلنت دندان هستند و شما نمی توانید ایمپلنت را با بیماری لثه فعال انجام دهید.بیماری لثه عفونت است که می تواند به لثه و استخوان فک آسیب برساند. عفونت درمان نشده می تواند در اطراف ایمپلنت ایجاد شده و منجر به نارسایی شود. برای درمان بیماری لثه قبل از کاشت به دندانپزشک مراجعه کنید.

  1. سیگار کشیدن

سیگار کشیدن همچنین می تواند باعث نارسایی ایمپلنت دندان شود زیرا جریان خون را در لثه ها محدود می کند و روند بهبودی را کند می کند. مطالعات متعدد تحقیقاتی نشان می دهد که میزان شکست ایمپلنت دندانی در افراد سیگاری تا ۲۰ درصد است. سیگاری بودن به معنای عدم صلاحیت برای کاشت دندان نیست. با این حال ، اگر یک هفته قبل از کاشت دندان سیگار را ترک کنید و اگر حداقل دو ماه پس از کاشت ، سیگار نکشید ، ممکن است نتیجه بهتری داشته باشید.

  1. استخوان فک ناکافی

یک روش موفقیت آمیز نیز به استخوان کافی برای حمایت از ایمپلنت بستگی دارد. بدون داشتن استخوان سالم کافی ، جراح نمی تواند ایمپلنت را در فک شما قرار دهد. از دست دادن استخوان می تواند با پوکی استخوان اتفاق بیفتد. این وضعیت با کاهش تراکم استخوان ایجاد می شود. استخوان ها شکننده می شوند و احتمال شکستگی بیشتر می شود. بیماری شدید لثه همچنین می تواند باعث بدتر شدن استخوان های دهان شود.

کلینیک زیبادنت مرکز ایمپلنت بدون جراحی در تهران

ایمپلنت دیجیتال برای بیمارانی که می خواهند زیبایی لبخند خود را حفظ کنند و دندان از دست رفته دارند یکی از روشهای درمانی دائمی است همان طور که می دانید با استفاده از پیشرفته ترین و دقیق ترین ابزارهای تصویربرداری دیجیتال سه بعدی از دهان بیمار ، روش های کاشت را سریعتر و قابل پیش بینی کرده است. دندانپزشک می تواند با استفاده از این ابزارها آناتومی فک را تجزیه و تحلیل کند و بهترین مکان ها را برای کاشت ایمپلنت قبل از قرارگیری تعیین کند. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه و کوتاه شدن زمان بهبودی می شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید