زیبادنت |کامپوزیت دندان
کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان

ونیر کامپوزیت

یک لایه همرنگ دندان، در راستای بهبود وضعیت سلامت دندان‌ها، اصلاح فرم دندانی و طرح لبخند است که متناسب با شکل و ویژگی‌های دندانی هر شخص به صورت منحصر به فرد ساخته می‌شود. لمینت دندان یکی از خدمات دندانپزشکی می‌باشد که در سال های اخیر افراد بسیاری را جذب خود نموده و به عنوان یکی از متداول‌ترین راهکارهای درمانی ترمیم و زیبایی دندانپزشکی امروزه متقاضیان زیادی دارد. جهت لمینت دندان لایه‌های نازک از موادی با رنگ های طبیعی و نزدیک به رنگ دندان ساخته می‌شود تا رنگ، ظاهر، اندازه و طول دندان‌ها را تغییر داده و برای افراد لبخندی گیراتر و زیباتر ساخته شود.

  • انواع لمینت

جنس لمینت دندان معمولا دو نوع می باشد:

    • لمینت سرامیکی
    • ونیر کامپوزیت

در درمان ونیر کامپوزیت نسبت به لمینت سرامیکی تراش کمتری به دندان داده می‌شود و حتی در مواردی که شرایط دندان مناسب باشد نیازی به تراش آن نیست و می‌تواند کاملا همرنگ دندان‌های دیگر باشد. همچنین قیمت لمینت دندان با این روش ارزان تر از روش دیگر است.

یکی‌از پرمصرف‌ترین کاربردهای ونیر کامپوزیت را باید در پر کردن دندان های خالی دانست. درواقع ازاین ماده خمیری شکل، بعنوان ماده پرکننده دندان های‌شما استفاده‌ میشود ویا اگراز رنگ دندان هایتان رضایت‌ ندارید میتوانید با رنگ کامپوزیت دلخواه‌یا همان‌عمل ونیر کامپوزیت آن‌هارا سفید تر و جذاب ترکنید. در مورد ونیر کامپوزیت میتوان گفت‌که روشی‌تقریبا بدون‌ضرر برای زیبایی لبخند های‌شما میباشد. درمانی ماندگار که‌میتواند لبخندی‌منحصربه فرد رابرایتان به‌ارمغان آوردمهم‌ترین مزیت کامپوزیت ها به‌نسبت دیگرانواع روکش های دندان این‌است‌که، تنها سطح جلوی دندان ها‌را پوشش می‌دهند درنتیجه بیشتر دندان سالم میماند و نیاز به‌تراش چندانی ندارد هرچند که‌روش‌های بدون تراش نیز به‌دنیا معرفی شده‌است. درواقع میزان تراش دندان به‌طرح و شکل اولیه دندان ها منوط است ‌و گاه‌ ممکن است هیچ‌نیازی به تراشیدن دندان نباشد.

تماس و مشاوره رایگان : 09101358059

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

راه‌های ارتباطی با ما:        ۰۲۱-۸۸۳۷۴۱۱۳ ☎️       ۰۲۱-۸۸۳۷۹۲۳۴ 📱 ۰۹۱۰۱۳۵۸۰۵۹   

آدرس کلینیک: تهران، شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بلوار دریا، نبش خیابان مطهری جنوبی، پلاک ۱۴۰، طبقه سوم، واحد ۳