زیبادنت |بلیچینگ دندان
بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ یا سفید کردن دندان

دندان به عنوان یکی از مهم‌ترین اعضای صورت، در زیبایی ظاهر و لبخند افراد بسیار مهم و تاثیرگذار است. تغییر رنگ دندان‌ها و جرم گرفتگی آنها علاوه بر اینکه نمایی بد برای لبخند زیبا ایجاد می‌کند، گاهاً نیز، باعث ایجاد ناراحتی و از بین رفتن اعتماد به نفس افراد می‌شود.

تغییر رنگ دندان در اثر نفوذ رنگ دانه‌ها به ساختار مینای دندان و تغییر مواد معدنی عاج صورت می‌گیرد و موجب ایجاد رنگ زرد در دندان می‌شود. بسیاری از افراد به دلایل دیگری مانند ژنتیک و وراثت، ابتلا به برخی از بیماری‌ها و … نیز دارای رنگ مناسبی در دندان نمی‌باشند. از آن جائی که سفیدی دندان‌ها به طور ناخودآگاه نشانه‌ای از زیبایی بر شمرده می‌شود، همواره سفیدکردن دندان‌ها (بلیچینگ) ، از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است.

درمان بلیچینگ دندان ، درمان زیبایی محسوب می‌شود که در آن براساس تشخیص دندانپزشک، دندان از ۲ تا چند درجه سفید می‌شود. بلیچینگ یکی از بهترین و کم آسیب‌ترین روش‌های سفید کردن دندان است. این روش در واقع راه درمانی‌ برای از بین بردن لکه‌ها و رنگدانه‌های روی دندان است که در اثر مرور زمان و یا ژنتیک برروی دندان به وجود آمده‌اند. درمان بلیچینگ دندان یا سفیدکردن دندان ها به تخصص و دقت بالایی نیاز دارد. در کلینیک زیبادنت بلیچینگ دندان در یک جلسه و بدون هیچگونه آسیبی به مینای دندان توسط متخصصین این کار انجام می‌شود همچنین جهت جلوگیری از آسیب به لثه‌ها ماده محافظی روی آن گذاشته می‌شود.

تماس و مشاوره رایگان : 09101358059

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

راه‌های ارتباطی با ما:        ۰۲۱-۸۸۳۷۴۱۱۳ ☎️       ۰۲۱-۸۸۳۷۹۲۳۴ 📱 ۰۹۱۰۱۳۵۸۰۵۹   

آدرس کلینیک: تهران، شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بلوار دریا، نبش خیابان مطهری جنوبی، پلاک ۱۴۰، طبقه سوم، واحد ۳