زیبادنت |بلیچینگ دندان
بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ یا سفید کردن دندان

دندان به عنوان یکی از مهم‌ترین اعضای صورت، در زیبایی ظاهر و لبخند افراد بسیار مهم و تاثیرگذار است. تغییر رنگ دندان‌ها و جرم گرفتگی آنها علاوه بر اینکه نمایی بد برای لبخند زیبا ایجاد می‌کند، گاهاً نیز، باعث ایجاد ناراحتی و از بین رفتن اعتماد به نفس افراد می‌شود.

تغییر رنگ دندان در اثر نفوذ رنگ دانه‌ها به ساختار مینای دندان و تغییر مواد معدنی عاج صورت می‌گیرد و موجب ایجاد رنگ زرد در دندان می‌شود. بسیاری از افراد به دلایل دیگری مانند ژنتیک و وراثت، ابتلا به برخی از بیماری‌ها و … نیز دارای رنگ مناسبی در دندان نمی‌باشند. از آن جائی که سفیدی دندان‌ها به طور ناخودآگاه نشانه‌ای از زیبایی بر شمرده می‌شود، همواره سفیدکردن دندان‌ها (بلیچینگ) ، از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است.

درمان بلیچینگ دندان ، درمان زیبایی محسوب می‌شود که در آن براساس تشخیص دندانپزشک، دندان از ۲ تا چند درجه سفید می‌شود. بلیچینگ یکی از بهترین و کم آسیب‌ترین روش‌های سفید کردن دندان است. این روش در واقع راه درمانی‌ برای از بین بردن لکه‌ها و رنگدانه‌های روی دندان است که در اثر مرور زمان و یا ژنتیک برروی دندان به وجود آمده‌اند. درمان بلیچینگ دندان یا سفیدکردن دندان ها به تخصص و دقت بالایی نیاز دارد. در کلینیک زیبادنت بلیچینگ دندان در یک جلسه و بدون هیچگونه آسیبی به مینای دندان توسط متخصصین این کار انجام می‌شود همچنین جهت جلوگیری از آسیب به لثه‌ها ماده محافظی روی آن گذاشته می‌شود.

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

راه‌های ارتباطی با ما:        ۰۲۱-۸۸۳۷۴۱۱۳ ☎️       ۰۲۱-۸۸۳۷۹۲۳۴ 📱 ۰۹۱۰۱۳۵۸۰۵۹   

آدرس کلینیک: تهران، شهرک غرب، بلوار پاکنژاد، بلوار دریا، نبش خیابان مطهری جنوبی، پلاک ۱۴۰، طبقه سوم، واحد ۳