کجا ایمپلنت کنم

کجا ایمپلنت کنم

اگر دندان از دست رفته دارید و نمی دانید باید چه کنید و از خود می پرسید کجا ایمپلنت کنم می توانید از مشاوره های رایگان کلینیک دندانپزشکی زیبادنت بهره مند شوید و یا با مطالعه مطالب آموزشی گردآوری شده توسط زیبادنت اطلاعات خود را در این باره افزایش دهید. اگر می خواهید برای کاشت ایمپلنت مراجعه نمایید بهتر است ابتدا تحقیق کنید و با اولین مراجعه تصمیم گیری نکنید. انتخاب بهترین متخصص و کلینیک بسیار مهم است و باید درباره روش های جدید برای کاشت ایمپلنت هم بدانید تا در صورت نیاز از این روش ها استفاده نمایید.

ایا ایمپلنت فوری خوب است

کجا ایمپلنت کنم

در حقیقت ایمپلنت یکی از راه های مناسب برای درمان بی دندانی است که سالهاست از آن استفاده می شود اما به دلیل پیشرفت در دنیای دندانپزشکی این روزها از روش دیجیتال برای کاشت ایمپلنت استفاده می شود که بزرگترین و بهترین مزیت این روش کوتاه شدن مدت دوره درمان است. حتی می توان گفت با این روش کسانی که به دلیل ترس از جراحی از داشتن دندان بی بهره ماده بودند می توانند صاحب دندان شوند. خوشبختانه به دلیل استفاده از ابزار ها و تجهیزات دیجیتال دیگر خطایی در این روش وجود ندارد و تنها نگرانی مراقبت های بعد از کاشت می باشد که باید بیمار آن ها را رعایت کند.

برخی افراد با مراجعه به اولین دندانپزشکی تصمیم گیری کرده و برای کاشت ایمپلنت مراجعه می کنند آیا این نوع طرز فکر درست است ؟ در حقیقت داشتن اطلاعات برای انجام ایمپلنت لازم است و بهتر است با روش های جدید هم آشنا شوید تا در نهایت از نتیجه رضایت کافی داشته باشید بنابراین توصیه می کنیم در این مورد عجله نکنید و از چندین دکتر مشاوره بگیرید. یکی از رایج ترین روش ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته ایمپلنت است که فقط نیاز به فک سالم دارد و البته لازم است بدانید در صورتی که فک و یا لثه شما دچار مشکل باشد هم می توانید با انجام درمان های دیگر به کاشت ایمپلنت بپردازید. حتی اگر سالهاست به جای دندان از دست رفته خود دندانی را جایگزین نکرده اید.

جدیدترین تکنولوژی کاشت دندان

آیا می توان بعد از چند سال کاشت ایمپلنت را انجام داد؟

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که سالهاست جای خالی دندان از دست رفته تان را پر نکرده اید و به فکر کاشت ایمپلنت نبوده اید اما الان به دلیل مشکلاتی که در غذا خوردن برایتان به وجود آمده است به فکر جایگزینی دندان و یا کاشت ایمپلنت هستید اما نمی دانید می توانید این کار را انجام دهید یا خیر با زیبادنت همراه شوید. لازم است یادآور شویم زمان کاشت ایمپلنت به مواردی نظیر ساختار حفره دندان بعد از کشیدن دندان، استخوان فک و وضعیت دندان ها بستگی دارد در صورتی که دندان های شما از نظر وضعیت سلامت بررسی شود و هیچ گونه مشکلی داشته باشد البته این بررسی باید توسط دندانپزشک صورت گیرد می توانید بلافاصله بعد از کشیدن دندان ایمپلنت را جایگزین نمایید. اما این در شرایطی است که می خواهید دندان پوسیده را بکشید و دندان جدید را جایگزین نمایید.

قبل از کاشت ایمپلنت برای افرادی که سالهاست جای خالی دندان خود را پر نکرده اند عکسبرداری از بافت سخت و نرم صورت می گیرد که لازم است بگوییم این امکان برای روش ایمپلنت دیجیتال در اختیارتان قرار می گیرد. همان طور که قبلا هم گفتیم در روش ایمپلنت دیجیتال به دلیل استفاده از اطلاعاتی که توسط ابزار های دیجیتال تهیه شده است هیچ گونه خطایی وجود ندارد. خوشبختانه با استفاده از روش ایمپلنت دیجیتال می توانید در ۴۸ ساعت صاحب دندان شوید.

مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران

راه های مراقبت و نگهداری از ایمپلنت

همان طور که می دانید مراقبت های بعد از کاشت ایمپلنت دیجیتال بسیار حائز اهمیت است اگر می خواهید طول عمر ایمپلنت ها را افزایش دهید باید نکات بهداشت و مراقبت های بعد از کاشت ایمپلنت را جدی بگیرید و با تمیز کردن روزانه آن ها با مسواک و خمیر دندان از خراب شدن دندان های مجاور جلوگیری نمایید. اگر از ایمپلنت ها به خوبی مراقبت کنید می توانید به صورت دائمی از آن ها استفاده کنید اما این نکته را یادآور شویم که ایمپلنت ها در برابر لکه ها مقاوم نیستند و ممکن است مانند دندان های طبیعی دچار سایش و فرسودگی شوند بنابراین بهتر است هر چند وقت یکبار برای بررسی وضعیت سلامت دندان ها به دندانپزشک مراجعه نمایید تا درباره اینکه کجا ایمپلنت کنم هم اطلاعاتی کسب کنید و با مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران آشنا شوید..

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید