فیلم مراحل کاشت ایمپلنت

اگر می خواهید درباره مراحل کاشت دندان اطلاعات جامع و کاملی داشته باشید بهتر است از اولین مراجعه شما به دندانپزشک شروع کنیم به همین منظور می توانید فیلم مراحل کاشت ایمپلنت را مشاهده نمایید. ابتدا دندانپزشک یک معاینه جامع برای تعیین بهترین روش برای تعیین وضعیت استخوان فک و بهترین روش کاشت دندان انجام می دهد. این ارزیابی اولیه شامل اشعه ایکس ، عکس برداری و تطبیق رنگ دندان ها برای کاشت دندان تا حد ممکن طبیعی است. جالب است حتی می توانید تعیین کنید که چه تعداد دندان می خواهید با ایمپلنت جایگزین کنید.

فیلم مراحل کاشت ایمپلنت

خوشبختانه با پیشرفت علم و طراحی ابزارهای جدید در علم دندانپزشکی سریع تر و آسان تر از گذشته می توان برای دندان های از دست رفته جایگزین اختیار نمود. با ورود دندانپزشکی دیجیتال و ایمپلنت دیجیتال بسیاری از مشکلات گذشته برای جایگزینی دندان های از دست رفته از بین رفت و به جرات می توان گفت با دیجیتالی شدن تمامی مراحل درمان بیمار می تواند از نتیجه نهایی رضایت کامل را داشته باشد. با استفاده از این روش می توانید از بی دندانی رها شوید زیرا این روزها از این روش برای درمان بی دندانی در سراسر دنیا استفاده می شود.

اگر هنوز یک دندان باقیمانده دارید که نیاز به تعویض دارد ، دندانپزشک قبل از انجام ایمپلنت آن را برمی دارد. می توانید این کار را همزمان با قرار دادن ایمپلنت انجام دهید. به احتمال زیاد ، دندانپزشک از بی حس کننده موضعی نووکائین (یا لیدوکائین) استفاده می کند تا احساس بی حسی کنید و هر دردی را برطرف کند. برداشتن دندان مدت زیادی طول نمی کشد مگر اینکه شکسته شود. در حین کشیدن دندان فقط کمی کشش و فشار خواهید داشت. بعد از اینکه دندان را کشیدید، باید از دمیدن بینی ، استعمال سیگار ، تف زیاد یا نوشیدن آب به وسیله نی خودداری کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید