فیلم تراش دادن دندان برای لمینت

فیلم تراش دادن دندان برای لمینت

اگر از تغییر رنگ دندان هایتان خسته شده اید و می خواهید برای زیباسازی دندان ها و سفید شدن رنگ آن ها از لمینت استفاده کنید اما هیچ گونه اطلاعاتی درباره این روش در اختیارتان نیست و فقط شنیده اید که برای نصب لمینت لازم است دندان های طبیعی شما تراش خورده شود می توانید فیلم تراش دادن دندان برای لمینت را مشاهده نمایید و با خواندن این مطلب درباره لمینت دندان اطلاعات خود را افزایش دهید. به مرور زمان و با افزایش سن تغییر رنگ دندان ها بسیار طبیعی است و از آنجایی که بسیاری از افراد این روزها برای داشتن لبخندی زیبا در تلاشند طبیعتا اسم لمینت دندان را همه شنیده اید.

فیلم تراش دادن دندان برای لمینت

بعد از انجام مشاوره با دکتر دندانپزشک و بررسی وضعیت دندان ها می توانید برای قالب گیری از دندان ها برای ساخت لمینت و تراشیدن دندان ها آماده شوید. همان طور که می دانید باید برای نصب لمینت ها حدود ۰٫۳ الی ۰٫۷ میلی متر از مینای دندان ها تراشیده شود که این مقدار تقریبا ضخامت لمینتی است که قرار است بر روس سطح دندان های شما قرار گیرد. میزات تراش ارتفاع دندان ها نیز بستگی به مقدار افزایش ارتفاعی دارد که در نظر گرفته شده است و این مقدار از ۰ تا ۱ میلی متر متغییر است.

گاهی اوقات دندانپزشکان برای تراشیدن دندان ها از بی حسی استفاده می کنند که همیشه هم لازم نیست زیرا دردی احساس نمی کنید بعد از انجام این کار تا زمان ساخته شدن لمینت ها لازم است از یک روکش موقت بر روی دندان های تراش خورده استفاده نمایید. لازم است قبل از چسباندن دائمی لمینت ها بر روی دندان ابتدا به صورت موقت بر روی دندان ها قرار گیرد تا در صورت نیاز مشکلات آن بررسی و رفع گردد همین طور بیمار می تواند از رنگ و اندازه دندان ها اطمینان حاصل نماید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید