بلیچینگ هوم بهتره یا افیس

بلیچینگ هوم بهتره یا افیس

با ظهور درمان های زیبایی دندان و دندانپزشکی زیبایی ، اکنون لبخند بهتری در دسترس افراد قرار دارد. یکی از محبوب ترین روش های زیباسازی لبخند ، بلیچینگ دندان است. رنگ مینای دندان عاجی روشن و درخشان دارد که می تواند به زرد ، نارنجی ، قهوه ای ، خاکستری حتی آبی یا سبز تبدیل شود. از دلایل تغییر رنگ می توان به مصرف بیش از حد قهوه یا چای و ساییدگی مینای دندان با افزایش سن اشاره نمود. اگرچه بسیاری از لکه ها را می توان با استفاده از درمان بلیچینگ با موفقیت از بین برد، اما همان طور که می دانید چندین روش مختلف برای سفید شدن دندان ها موجود است بنابراین باید بدانید بلیچینگ هوم بهتره یا افیس پس با زیبادنت همراه شوید.

کیا بلیچینگ دندان انجام دادن

بلیچینگ هوم بهتره یا افیس

درمان سفیدکننده در مطب یا بلیچینگ افیس می تواند مفید باشد زیرا بسیار سریع کار می کند و اثر سفید شدن نیز ممکن است بیشتر طول بکشد. اغلب اوقات ، ممکن است فقط به یک ساعت درمان یا چند بار مراجعه به سفیدی دندان خود نیاز داشته باشید. زیرا غلظت پراکسید هیدروژن در محصولات کاربردی بیشتر از محصولاتی است که در خانه استفاده می کنید. دندانپزشک همچنین ممکن است هنگام استفاده از محصول سفیدکننده بر روی دندان ها از نور استفاده کند تا روند کار تسریع شود ، اما این روش اضافی همیشه اثبات نشده است که موثر باشد.

بیشتر بدانید : بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد

بلیچینگ هوم چیست ؟

دندانپزشکان همچنین می توانند به شما کمک کنند تا دندان های خود را در خانه سفید کنید. دندانپزشک ممکن است بتواند قالب های متناسب با دندان شما را در دهانتان ایجاد کند. درنهایت شما می توانید در خانه با اضافه کردن ژل به قالب ها طبق توصیه دندانپزشک ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت در روز به مدت چند هفته این کار را تکرار کنید تا دندانهای شما سفید شود.

همان طور که می دانید درمان های خانگی برای سفید شدن دندان بسیار زیاد است. برای کمک به دندان های لک شده می توانید محصولات سفیدکننده بدون نسخه را خریداری کنید. برخلاف محصولاتی که توسط دندانپزشک تجویز می شود ، این محصولات فاقد پراکسید کاربامید هستند یا بسیار کمتر از محصولاتی که دندانپزشکان استفاده می کنند. این بدان معنی است که اگر دندان های شما رنگ ذاتی دارند ، سفیدکننده های بدون نسخه و تجویز دندانپزشک ممکن است به همان اندازه موثر عمل نکنند یا سفید شدن دندان ها مدت بیشتری طول می کشد.

طراحی لبخند چیست ؟

خمیردندان های سفید کننده از کاربامید پراکسید استفاده نمی کنند. بلکه این خمیردندان ها با استفاده از مواد مختلف ساینده و ماده شیمیایی کوارین آبی سطح دندان ها را هدف قرار می دهند. ممکن است طول بکشد تا خمیردندان های سفید کننده کار کنند ، اما کسانی که کوارین آبی دارند ممکن است فقط پس از یک مسواک موثر باشند زیرا این ماده شیمیایی باعث سفیدتر نشان دادن دندان ها می شود.

همچنین می توانید برای دندان های خود نوارهای سفیدکننده بدون نسخه تهیه کنید. اینها نسبت به محصولات حرفه ای حاوی مقدار کمتری پراکسید هیدروژن هستند. آنها را یک یا دو بار در روز برای مدت زمان مشخصی که سازنده نشان داده است بروی دندان ها قرار دهید.

آیا بلیچینگ دندان عوارض دارد ؟

در حالی که سفید شدن دندان یک روش درمانی مطمئن در نظر گرفته می شود ، ممکن است برخی از عوارض جانبی ناشی از درمان را تجربه کنید:

دندان های شما ممکن است به دنبال سفید شدن دندان حساس تر شوند. ممکن است حساسیت دندان را در اولین یا دومین درمان خود تجربه کنید و با گذشت زمان کاهش یابد. دندانپزشک ممکن است درمان حساسیت را با محصولاتی که حاوی نیترات پتاسیم و ژل سدیم فلوراید هستند توصیه کند. همچنین ممکن است تحریک لثه را تجربه کنید. این زمانی است که لثه های شما تحریک می شوند. ممکن است به دلیل تماس لثه با محصول سفید کننده رخ دهد. این عارضه جانبی باید بعد از درمان برطرف شود.

به خاطر داشته باشید که نمی توانید دندان ها را به صورت دائمی سفید کنید. باید هر چند وقت یکبار به دنبال درمان های سفید کننده برای تغییر رنگ خارجی و ذاتی باشید. همچنین به خاطر داشته باشید که این محصولات مخصوص دندان های طبیعی هستند. اگر حفره های فعال دارید یا برخی از کارهای دندانپزشکی در حال انجام است ، ممکن است درمان های سفید کننده دندان برای شما مناسب نباشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید