بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد

بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد

یکی از روش های خدمات دندانپزشکی زیبایی بلیچینگ است که روشی برای سفید کردن دندان ها می باشد شاید شما هم می خواهید بدانید بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد همان طور که می دانید سفید کردن دندان ها دائمی نخواهد بود و با انجام یکبار خدمات زیبایی و سفید کردن دندان نمی توانید همیشه از دندان های سفید برخوردار باشید و باید حداقل سالی یکبار این اتفاق تکرار شود. البته لازم است بگوییم برای داشتن دندان های سفید لازم است بسیار از نکات مربوط به زیبایی دندان را رعایت نمایید.

خدمات دندانپزشکی زیبایی

بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد

تغییر رنگ دندان با گذشت زمانی یکی از معضلاتی است که افراد بسیاری به دنبال راه حلی برای برطرف کردن آن هستند اگر روش هایی مانند لمینت و کامپوزیت دندان راه حل هایی برای سفید کردن دندان هستند اما باید بدانید بسیاری از افراد به دنبال راه حل های ساده تری برای دستیابی به دندان هایی سفید هستند. البته که هزینه هم برای استفاده از خدمات زیبایی حائز اهمیت می باشد بنابراین بسیاری به دنبال ارزان ترین راه برای سفید کردن دندان ها هستند.

همان طور که می دانید بلیچینگ به دو صورت انجام می شود در روش اول می توانید در مطب دندانپزشک زیبایی این کار را انجام دهید که به آن office bleaching هم گفته می شود و در نهایت شما صاحب ۲ الی ۳ درجه دندان های روشن تر خواهید شد. در روش دوم بیمار می تواند با استفاده از قالبی که دندانپزشک زیبایی از دندان بیمار تهیه می کند در منزل طوری که به لثه آسیبی وارد نشود طبق دستور دندانپزشک استفاده نماید به این روش home bleaching گفته می شود.

حالا که با روش های مختلف بلیچینگ آشنا شدید لازم است درباره ماندگاری بلیچینگ بیشتر صحبت کنیم شاید یکی از پرتکرار ترین سوالات درباره بلیچینگ ماندگاری آن باشد. تصور بیشتر افراد این است که بلیچینگ یک روش دائمی برای سفید کردن دندان ها می باشد باید بگوییم این تصور اشتباه است و ماندگاری بلیچینگ در افراد مختلف متفاوت می باشد اما می توان گفت ماندگاری آن بین ۶ ماه تا ۲ سال متفاوت می باشد.

چگونه کامپوزیت دندان را سفید کنیم

مراقبت های لازم برای بلیچینگ دندان

شاید بهتر است بدانید مصرف نوشیدنی های رنگی و قهوه می تواند در تغییر رنگ دندان ها بعد از بلیچینگ تاثیر گذار باشد همین طور استفاده از سیگار ! بنابراین هر چقدر در مراقبت های بعد از بلیچینگ وسواس به خرج دهید در نهایت مدت زمان و ماندگاری بیشتری را شاهد خواهید بود. اگر می خواهید نتیجه درمان بلیچینگ را بهتر نمایید و بیشتر از سفید بودن دندان ها رضایت داشته باشید توصیه می کنیم از هر دو روش بلیچینگ استفاده نمایید. شما می توانید از روش office bleaching استفاده نمایید و برای ماندگاری بیشتر از روش home bleaching ماهی یکبار استفاده نمایید تا سفیدی دندان ها را تثبیت نمایید.

شاید بهتر است بدانید استفاده از این روش برای سفید کردن دندان های هیچ ضرری ندارد و فقط ممکن است چند روز اول دندان های شما حساس شوند که به سرعت برطرف خواهد شد توصیه می شود بعد از انجام بلیچینگ تا ۲۴ ساعت از نوشیدنی های رنگی و سیگار استفاده نشود. خوشبختانه این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی راه های زیادی برای داشتن لبخندی زیبا وجود دارد که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید.

فقط لازم است درباره این مسائل اطلاعات خود را افزایش دهید و در این باره بیشتر بدانید خوشبختانه تمامی افرادی که از بلیچینگ دندان برای سفید کردن دندان هایشان استفاده کرده اند بسیار از این روش رضایت داشته اند و با یک دست شدن رنگ دندان ها دوباره اعتماد به نفس از دست رفته شان را به دست آورده اند. برای هر گونه خدمات زیبایی دندان می توانید از مشاوره های رایگان کلینیک زیبادنت استفاده نمایید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید