ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان

ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان

تقریباً همه متخصصان دندانپزشکی بر این باورند که ایمپلنت دیجیتال یکی از ایمن ترین و موثرترین روش ها برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. به همین دلیل ، ممکن است دندانپزشک به آنها پیشنهاد داده باشد تا ظاهر لبخند شما را بهبود ببخشند و یا از دندان مصنوعی شما محافظت کنند. در این صورت ، ممکن است سوالات زیادی داشته باشید یا اینکه دقیقاً نمی دانید چه سوالاتی را بپرسید. در هر صورت ، این مطلب برای شما مناسب است اگر می خواهید از ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان استفاده نمایید.

کجا ایمپلنت کنم

ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان

جراحی که مربوط به رابطه بین استخوان فک یا جمجمه و پشتیبانی از پروتز دندان مانند تاج ، بریج و موارد دیگر است ، به عنوان ایمپلنت های دندانی شناخته می شود. روش های مدرن کاشت دندان توسط متخصص ایمپلنت دندان بر اساس یک فرآیند بیولوژیکی شناخته شده به عنوان Osseo-integration است که به پیوند صمیمی استخوان توسط مواد تیتانیوم اشاره دارد.

در زیبادنت، ما سلامتی فردی را که تحت درمان است در نظر می گیریم ، زیرا موفقیت یا عدم موفقیت در درمان ایمپلنت را تعیین می کند. ما به دنبال موضوعات مرتبط با سلامتی مانند بیماری لثه هستیم. ما می فهمیم که اگر چنین موردی با دقت درمان نشود ، روند کاشت دندان موفقیت آمیز نخواهد بود. برای نتیجه بهتر ، ما میزان استرس وارد شده به فرد را در هنگام عملکرد به صورت پیش فرض ارزیابی می کنیم. اینکه شما مدت زیادی از کشیدن دندان تان گذشته است یا خیر دلیل بر عدم انجام کاشت دندان نیست. بنابراین تعداد سالهایی که صرف کرده اید مهم نیست. ۳ ، ۵ ، ۱۰ یا هر تعداد سال گذشته ، شما هنوز هم می توانید جراحی ایمپلنت دندان خود را انجام دهید. اما سوال اینجاست؛ چگالی استخوان شما چقدر است؟

ما در زیبادنت اطلاعات قابل توجهی در مورد سلامت دهان و دندانتان به شما ارائه می دهیم. ما درمورد اینکه چه فرآیند دندانپزشکی برای شما بهتر کار می کند بحث می کنیم. خدمات کارآمد ارائه می دهیم و همچنین کاشت کامل دهان را انجام می دهیم.

ایمپلنت بدون درد و جراحی

آیا می توانم ایمپلنت را پس از سال ها کشیدن دندان انجام دهم؟

کاندیداتوری برای جراحی ایمپلنت دندان ارتباط چندانی با زمان کشیدن دندان ندارد و بیشتر مربوط به سلامت کلی دهان و دندان است. با این حال ، مدت زمانی که فرد بدون دندان بوده ممکن است بر کیفیت استخوان فک وی تأثیر بگذارد. اگر توده استخوانی کافی در فک وجود نداشته باشد ، ایمپلنت ها چیزی برای نگه داشتن ندارند بنابراین موثر نخواهند بود. اما حتی این موضوع شما را کاملاً رد صلاحیت نمی کند. دندانپزشک (پریودنتیست یا جراحان دهان و دندان) می توانند پیوند استخوان را قبل از جراحی ایمپلنت دندان انجام دهند. بهترین راه برای یادگیری اینکه آیا شما کاندیدای کاشت دندان هستید ، تعیین وقت مشاوره اولیه با دندانپزشک است.

ایمپلنت دیجیتال به دلیل مزایای زیادی که دارد بسیار محبوب و پرطرفدار است.

  • ظاهری شبیه زندگی
  • گفتار بهبود یافته
  • راحتی بهتر
  • افزایش اعتماد نفس
  • سلامت دهان و دندان بهتر
  • ماندگاری
  • راحت تر غذا خوردن
  • ممکن است حس چشایی را بازیابی کند

در مقایسه با دندانهای مصنوعی و بریج ، ایمپلنت دیجیتال بسیار با دوام تر ، راحت تر و از نظر زیبایی در سطح بالاتری قرار دارد.

ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد

 آیا ایمپلنت دیجیتال خطراتی به همراه دارد؟

ایمپلنت دیجیتال همچنان با موفقیت ۹۵-۹۸ درصد یکی از ایمن ترین روش های دندانپزشکی می باشد. خطرات ایمپلنت دیجیتال شامل عفونت ، واکنش به داروها ، آسیب به دندان های دیگر یا ریشه دندان ، نقض سینوس و از کار افتادگی ایمپلنت است. افرادی که سیگار می کشند و کسانی که دارای شرایط پزشکی خاصی هستند بیشتر در معرض خطر ابتلا به این عوارض هستند. بنابراین لازم است بعد از انجام این عمل به توصیه های دندانپزشک اهمیت داده و مراقبت های لازم را انجام دهند.

اگر دندان از دست رفته دارید و برای جایگزینی می خواهید از ایمپلنت دیجیتال استفاده کنید ، امروز با یک دندانپزشک در کلینیک زیبادنت تماس بگیرید تا مشاوره اولیه را تعیین کند و یا با مراجعه به مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران از فرصت ها استفاده کنید و بررسی کنید که آیا کاشت دندان برای شما مناسب است یا خیر ؟ همان طور که می دانید در طی مشاوره اولیه ، دندانپزشک یک برنامه درمانی ایجاد می کند که شامل مقدار تخمینی قرارها و مدت زمان لازم برای ترمیم لبخند شما است. بین درمان ها ، بیماران می توانند دوره های بهبودی را انتظار داشته باشند.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید