ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد

ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد

اگر دندان یا دندان های خود را از دست داده اید، چندین گزینه مختلف برای بازیابی آنها دارید. پروتزهای دندانی و ایمپلنت ها از گزینه های محبوب هستند و هر ساله حدود ۵۰۰۰۰۰ نفر کاشت دندان را انتخاب می کنند. ایمپلنت های دندانی همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا از نظر زیبایی جلب توجه می کنند و خطر آتروفی استخوان فک را کاهش می دهند. ایمپلنت دیجیتال نیز در مقایسه با ایمپلنت سنتی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.اگر قصد ایمپلنت دندان را دارید و می خواهید بدانید ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد با زیبادنت همراه شوید.

کجا ایمپلنت کنم

ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد

صرف نظر از اینکه شما به چه نوع کاشت نیاز دارید و یا به چه تعداد کاشت نیاز دارید ، احتمالاً از خود می پرسید که مراقبت از ایمپلنت به چه صورت است؟ ایا میشود همه دندانها را ایمپلنت کرد؟ همین طور با مقایسه گزینه های موجود برای جایگزینی دندان های از دست رفته به دنبال بهترین انتخاب هستید در حالی که گزینه های زیادی از جمله ایمپلنت و پروتزهای دندانی دارید ، کاشت دندان این روزها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. به طوری که تعداد بیشتری از افراد برای بازگرداندن زیبایی و عملکرد دهان خود به کاشت روی می آورند.

از دست دادن دندان یا حتی چند دندان اولین شرط دریافت ایمپلنت دندان است. ایمپلنت های دندان جایگزین دندان از دست رفته شما با سه قسمت اصلی می شوند:

پایه تیتانیوم (به عنوان ریشه دندان مصنوعی شما عمل می کند)

ایمپلنت (پست و تاج شما را به هم متصل می کند)

تاج دندان (این قطعه نهایی ، دندان مصنوعی است)

از آنجا که پایه تیتانیوم از طریق جراحی در فک شما کاشته می شود ، کاشت دندان شما نیازی به حمایت از دندان های همسایه ندارد. این یک روش خودکفا است. این بدان معناست که شما می توانید یک دندان جداگانه را جایگزین کنید بدون اینکه روی دندان های دیگر تأثیر بگذارید. ایمپلنت های دندانی می توانند ردیف های کامل دندان های از دست رفته را از طریق کاشت All-on-4 جایگزین کنند. در این حالت ، یک ردیف کامل از کاشت فقط در چهار پایه ایمپلنت پشتیبانی می شود.

ایا ایمپلنت فوری خوب است

آیا یک یا چند دندان از دست رفته دارید؟

از دست دادن یک یا چند دندان تنها صلاحیت دریافت ایمپلنت نیست. برای اینکه بیشترین موفقیت را در ایمپلنت خود داشته باشید، باید در سلامت کامل باشید بنابراین داشتن لثه های سالم، استخوان فک سالم و کافی از فاکتورهای لازم برای کاشت ایمپلنت می باشد همچنین باید فرد به بلوغ رسیده باشند یعنی استخوان فک شما به طور کامل رشد کند. اگر می خواهید از روش ایمپلنت دیجیتال برای جایگزینی دندان های از دست رفته استفاده نمایید اما استخوان سالم و کافی ندارید زیبادنت لیفت سینوس و پیوند استخوان را برای کمک به آماده سازی دهان برای کاشت به شما پیشنهاد می دهد. هرکسی که می خواهد کاشت کند به این روش ها احتیاج ندارد، اما می تواند رویای شما را در زمینه کاشت عملی کند.

اگر فک فوقانی شما ضعیف و یا آسیب دیده باشد ممکن است لیفت سینوس مفید باشد. پیوند استخوان، استخوان فک شما را با مواد پیوند استخوان تکمیل می کند تا فک شما از سلامت و قدرت کافی برای حمایت از کاشت برخوردار باشد. هنگامی که فک شما از این روش ها بهبود یافت، می توانید به کلینیک دندانپزشکی زیبادنت مراجعه نمایید تا با استفاده از ابزارها و تجهیزات دیجیتال و با استفاده از اسکنر های سه بعدی اطلاعات لازم جهت کاشت ایمپلنت دریافت گردد. در حالی که لیفت سینوس و پیوند استخوان می توانند به جدول بهبودی شما اضافه کنند ، اما می توانند به شما در دستیابی به اهداف بهداشت دهان و دندان کمک کنند.

محاسن و معایب ایمپلنت دیجیتال

فواید کاشت ایمپلنت دندان چیست ؟

فواید کاشت ایمپلنت دندان را تجربه کنید. لبخند زیبا تنها مزیت داشتن ایمپلنت دندان نیست. ایمپلنت ها می توانند:

اعتماد به نفس شما را افزایش دهند

خوردن غذا را آسان تر کنند (مخصوصاً اگر بیش از یک دندان از دست داده اید)

به شما کمک کند واضح صحبت کنید (مخصوصاً اگر بیش از یک دندان از دست داده اید)

لبخند خود را بدون دردسر تمیز کردن دندان مصنوعی بازیابی کنید

برای اینکه بفهمید آیا شما کاندیدای ایده آل برای کاشت دندان هستید یا خیر می توانید با مراجعه به مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران از مشاوره های دندانپزشکان و متخصصان بهره مند شوید برای مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دیجیتال لازم است وقت قبلی تعیین نمایید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید