اگر دندان های جلویی فک خود را ازدست دادیم چه کنیم؟

شاید اگر به چند سال گدشته نگاه کنیم از دست دادن دندان های مولر و پری مولر یا همان دندان های جلوی فک تا آخر عمر سبک زندگی ، شخصیت، اعتماد به نفس و سلامتی بیمار را تحت الشعاع قرار می داد. اما در دهه های اخیر با ظهور ایمپلنت های دندانی، بسیاری از این مشکلات برطرف شده است.

دندان های جلویی به خصوص در سنین پایین ممکن است در اثر ضربه، تصادف ، پوسیدگی و … بیافتد. حساسیتی که افراد نسبت به از دست دادن دندان های جلوی فک دارند بیشتر به خاطر تاثیر مستقیمی است که روی ظاهر بیمار میگذارد زیرا به محض صحبت کردن یا خندیدن بی دندانی ظاهر می شود  و اعتماد به نفس شخص را خدشه دار میکند.

اگر فردی هستید که به صورت روزانه با اطرافیان تعامل زیادی دارید، مربی باشگاه، معلم یا استاد دانشگاه هستید، مجری و بازیگر تلویزیون هستید، شغل آزاد دارید و در فروشگاه مشغول به کار هستید  و بسیاری از مشاغلی که ارتباطات زیادی را میطلبد دارید ، بهترین پیشنهاد ما برای درمان بی دندانی خصوصا در قسمت جلوی فک ، درمان ایمپلنت دیجیتال است.

زیرا در این شیوه درمانی علاوه بر اینکه از یک درمان با دقت بسیار بالا بهرهمند می‌شوید ، می‌توانید با درمان ایمپلنت یک روزه دیجیتالی در روز جراحی یک روکش موقت نیز دریافت کنید و بلافاصله پس از جراحی به فعالیت روزانه خود بپردازید بی آنکه کسی متوجه بی دندانی شما شود.

اشتراک گذاری :