اطلاعات درباره ایمپلنت دندان

بسیاری از افراد از دندانپزشک می ترسند ، بنابراین فقط در صورت لزوم به ویزیت به دندانپزشک مراجعه می کنند. اما در مقابل کسانی هستند که کل زندگی بزرگسالی خود را به دندانپزشک مراجعه می کنند. این افراد در صورت از دست دادن یک دندان قطعا اطلاعات درباره ایمپلنت دندان دارند و برای جایگزینی دندان از دست رفته این روش را انتخاب می کنند. البته میزان موفقیت هر روش بسته به سلامتی دهان و دندان بیمار متفاوت است. با استفاده از ایمپلنت های دندانی ، محل کاشت در فک و تجربه و تخصص متخصصی که این روش را انجام می دهد نیز بر میزان موفقیت تأثیر بسزایی دارد.

ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان

اطلاعات درباره ایمپلنت دندان

بیشتر ایمپلنت ها طبیعی به نظر می رسند. سازندگان ایمپلنت های دندانی سخت کار کردند تا مطمئن شوند که ایمپلنت ها دقیقاً مانند دندان های طبیعی متناسب هستند. هدف، ساختن دندانهای از دست رفته بود. احساس طبیعی کاشت دندان با روش ایمپلنت دیجیتال از این واقعیت حاصل می شود که به استخوان فک شما متصل شده است.

هنگامی که تاج طراحی می شود ، یک دندانپزشک نیز مراقبت ویژه ای خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که محصول نهایی از دندان طبیعی شما متمایز نیست. شما هرگز نمی خواهید کسی سوال کند که آیا شما روی دندان ها کار کرده اید یا خیر ؟ و شاید دوست ندارید کسی متوجه ایمپلنت دندان های شما شود.

ایمپلنت دندان باعث می شود لذت غذا خوردن بیشتر شود.

ایمپلنت دندانی در مقایسه با سایر گزینه های درمان دندانپزشکی به فرد این امکان را می دهد تا بهترین تجربه طبیعی و غذایی را داشته باشد. این واقعیت بدان معناست که هنگام غذا خوردن با ایمپلنت های دندانی لازم نیست کاملاً مراقب باشید. دندان مصنوعی هنگام غذا خوردن می لغزد و این باعث غیر خوشایند شدن غذا می شود. با کارکرد ایمپلنت های دندانی مانند دندان های طبیعی خود ، می توانید همه غذاهای مورد علاقه خود را بخورید بدون اینکه نگران این موضوع باشید. ایمپلنت می تواند ریشه جایگزین دندان های کشیده شده شما باشد. اگر دندان از بین برود ، می تواند سوراخی را در محل ریشه ایجاد کند. متأسفانه ، سایر روشهای جایگزینی دندان فقط در بالای دندان یا تاج قرار دارند. با ایمپلنت های دندانی ، تمرکز روی بخشی از دندان است که دیده نمی شود این قسمت شامل ریشه ها است.

سیستم ریشه دندان شما شبیه سیستم ریشه درخت به استخوان فک متصل است. ایمپلنت با تماس با استخوان و فریب آن برای باور داشتن ریشه دندان از دست رفته ، از این سیستم تقلید می کند. این ترفند باعث ترشح بافت جدید در اطراف ایمپلنت و ایجاد پیوند طبیعی می شود. اگر کاشت دندان در وضعیت ریشه نباشد ، به مرور زمان جرم و تراکم فک را از دست خواهید داد. کاشت دندان می تواند باعث محافظت از دندان های سالم شما شود.

مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران

آیا ایمپلنت ها طبیعی به نظر می رسند؟

اکنون که روند کار را فهمیدید ، ممکن است هنوز از خود بپرسید که آیا ایمپلنت ها طبیعی به نظر می رسند؟ وقتی از ایمپلنت برای جایگزینی دندانهای از دست رفته استفاده می شود ، شما هیچ حسی در هنگام کاشت نخواهید داشت. با این مسئله ، احساس اینکه کاشت دقیقاً مانند دندانهای طبیعی شماست ، غیرممکن است. یک دندان طبیعی ریشه دارد که شامل اعصاب است. با استفاده از این اعصاب می توانید احساساتی مانند گرما ، فشار و سردی را احساس کنید. با ایمپلنت ، ریشه و اعصاب ندارید ، بنابراین نمی توانید این احساسات را احساس کنید. این احساسات باید از عصبی موجود در بافت لثه ایجاد شود که اطراف کاشت را گرفته است. علاوه بر این وابستگی به بافت لثه اطراف ، یک ایمپلنت مانند دندان های طبیعی شما ظاهر ، احساس و عملکرد دارد.

ایمپلنت های دندانی All on 4 را برای جایگزینی دندان های از دست رفته شما فراهم می کند. این ایمپلنت ها می توانند کاملاً با دندان های سالم شما ترکیب شوند. با کلینیک دندانپزشکی زیبادنت که از اولین مراکز ایمپلنت دیجیتال در تهران است در ارتباط باشید ، تا از خدمات دیجیتالی این مرکز برای کاشت دندان بهره مند شوید. قطعا بعد از چند هفته کوتاه ، به سختی متوجه تفاوت بین ایمپلنت و دندان های طبیعی خود خواهید شد. اگر هنوز سوالی درباره ایمپلنت دیجیتال دارید ، همین الان با زیبادنت تماس بگیرید یا یک جلسه مشاوره تعیین کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید